Loyiha rahbari Katerina Levitanskaya
Kuni kecha Osiyo taraqqiyot bankining Shaharlarni rivojlantirish va suv bilan ta'minlash sektorlar guruhi direktori Shrinavas Sampat bilan uchrashuv bo'lib o'tdi.
O'zbekiston ipotekani qayta moliyalashtirish kompaniyasi (Kompaniya) o’zining Ilk Korporativ obligatsiyalari bo‘yicha investorlarga II davr uchun hisoblangan foiz to‘lovlarini to‘lab berdi.
Jamoaviy sport teambuilding tadbiri muvaffaqiyatli o‘tkazildi.
Aziz ustoz va murabbiylar!
O'zbekiston ipotekani qayta moliyalashtirish kompaniyasi (Kompaniya) AJ 2024-yilning 16-sentabr sanasidan e'tiboran o'zining 50 milliard so'mlik Yashil korporativ obligatsiyalarini muomalaga chiqardi.

The Company is 5 years old!
The Company welcomed the independent members of the Supervisory Board, who visited Uzbekistan for the first time.
The Company is actively advancing its cooperation with international financial organizations.
Today, a meeting took place with the management of the Company, Katarina Levitanskaya
Dear fellow citizens!
Yesterday, a meeting took place with Shrinavas Sampat, Director of the Urban Development and Water Supply sectors at the Asian Development Bank.
Uzbekistan Mortgage Refinancing Company (Company) paid interest payments to investors for the second period on its First Corporate Bonds.
The team-building sports event was successfully held
Dear mentors and teachers!
Uzbekistan Mortgage Refinancing Company (the Company) has launched its 50 billion UZS Green corporate bonds as of September 16, 2024.